दशैंको टिका लगाउन मामाघर गएर फर्कने क्रममा सिम्टारको खोल्सामा आएको खहरे भेलले बगाएका दुई बच्चा यिनै हुन्!

नुवाकोट ।जिल्लाको ककनी गाउँपालिका–१ स्थित ठूलोखोला नजिकैको सिम्टारको खोल्साले दुइ बच्चालाई बगाएको छ । ककनी गापा–२ स्थाइ घर भएका शिवराम घिमिरेको आठ वर्षीया छोरी बेबिशा घिमिरे र चार वर्षीय छोरा श्रीयन घिमिरेलाई सिम्टारको खोल्साले बगाएको हो ।

दशैंमा टिका लगाउन ससुराली गएर फर्कने क्रममा सिम्टारको खोल्सामा आएको खहरे भेलले शिवरामले चलाएका मोटरसाइकल अने’न्त्रित भई पल्टि’दा बाइकको पछाडिको सिटमा बसेका बेबिशा र श्रीयनलाई बगाएको हो ।

लगातार तीन दिनसम्मको अविरल वर्षाका कारण उ’र्लेर आएको खहरे खोल्साले उक्त घ’टना घटाएको हो । स्थानीय र प्रहरी चौकीको सहयोगमा खोजी कार्यलाई तीब्रता दिँदा छोरी बेबिशा घिमिरेलाई हिजो साँझ नै फे’ला पारेको र उपचारका लागि अस्पताल लैजादै गर्दा बाटोमै मृत्यु भएको पारिवारिक श्रोतले जनाएको छ ।

बेपत्ता छोरा श्रीयन घिमिरेको खो’जतलास गर्दे जादाँ घट’ना स्थल बाट करिब ३ किलो मिटर टाढा खोलामा मृ’तावस्थामा फेला परेको सिम्टार प्रहरी चौकीले जनाएको छ । लगातारको वर्षासँगैको खहरे भेलले शिवरामको परिवारको सारा खुशी लु’टेको छ ।