घरबाट बाहिर निस्कनु अघि गर्नुहोस् यी काम, सफल हुनेछन् हरेक काम !

यदि तपाईं कुनै शुभ वा मांगलिक कार्यको लागि घरबाट निस्कदै हुनुहुन्छ, जस्तै अन्तर्वार्ता वा कुनै भेटघाट वा विवाह वा अन्य कुनै महत्वपूर्ण कामको कुरा गर्दा केही उपाय अवलम्बन गर्नुपर्छ।यद्यपि यी उपायहरूको कुनै वैज्ञानिक तथ्य छैन, तर मानिसहरूले लामो समयदेखि यी उपायहरूलाई शुभ मान्दै आएका छन्। तपाईं पनि थाहा पाउनुहोस् घरबाट बाहिर निस्कनुअघि के के उपाय अपनाउनु पर्छ-

१. घरबाट निस्कनुअघि चामलको सानो थुप्रोमा कलश राखेर रुपैयाँ राखेर धूपदानले आरती गर्नुहोस्। तपाईंले आँटेको काममा सफलता मिलोस् भनी प्रार्थना गर्नुहोस्। यसपछि घर फर्केर शिव मन्दिरमा चामल र पैसा चढाउनुपर्छ।

२. ज्योतिष शास्त्र अनुसार घरबाट बाहिर निस्कँदा एकै स्वरमा भगवानको नाम लिनुहोस् वा मन्त्र जप गरी बाहिर निस्कनुहोस्। यसो गर्नाले कार्य सम्पन्न हुने जनविश्वास छ। यात्रा सुखद रहनेछ।

३. ज्योतिष शास्त्रका अनुसार घरबाट बाहिर निस्कनुअघि कुनै पनि गाली वा गलत शब्द नबोल्नुहोस्। कसैसँग झगडा गरेर घर नछोड्नुहोस्। घरबाट बाहिर निस्कनु अघि कुनै पनि नकारात्मक शब्द प्रयोग नगर्नुहोस्। यसो गर्दा काममा प्रभाव पर्ने जनविश्वास छ।

४. घरबाट बाहिर निस्कँदा सखर खाएर पानी पिएर बाहिर निस्कनुहोस्। यसो गर्दा काममा सफलता मिल्ने जनविश्वास छ। यस बाहेक केही कालो खुर्सानी घरबाहिर छर्नुहोस् र त्यसमा पाइला राखेर घरबाट निस्किनुहोस् र त्यसपछि पछाडि नहेर्नुहोस्।

५. कुनै पनि काममा सफलता पाउन घरबाट निस्कनुअघि आफ्नो अनुहार ऐनामा हेर्नुहोस्। यसो गर्नु शुभ मानिन्छ। ऐनाले तपाईंको भित्रको सकारात्मक उर्जालाई बढाउँछ भन्ने मान्यता रहेको छ।