पश्चिमेली भाषामा मिठो बोल्ने यी सुन्दर टिकटक स्टार ‘मिस पबि’ को हुन् ?

टिकटक पछिल्लो समय युवा पुस्ताले निकै रुचाएको एप्स हो । टिकटक बनाउनको लागि धेरै मिहेनत र खर्च गर्ने गरेका छन् । ३ मिनेट’सम्मकोे भिडियो बनाउन मिल्ने यो एप्स टिक’टकमा युवामात्र नभई बच्चा र वृद्धमा पनि उतिनै लोकप्रीय छ ।

टिक’टकमा गरेको अभिनय’बाट धेरै व्यक्ति चर्चित’समेत भएका छन् ।डडेल्धु’राको अमरगढी नगरपालिका ८ लटौलीकी २२ बर्षिया पबित्रा साँकी टिकटक नाम ‘मिस पबि’ले अहिले टिक’टकमा भा’इरल बनेकी छन् ।

एक बर्षअघि उनको टिकटक प्रोफा’इलमा केही हजार फलोअर मात्रै थिए । उनी डडेल्धुरी भाषामा बोलेका भिडियो अपलोड गर्थिन् । तर उनले बोलेको ड’डेल्धुरी भाषाको टिकटक भिडियोले टिकटकमा धेरैले मन पराउन थाले । ‘गित, डान्स भन्दा’पनी म डडेल्धु’राको भाषामा बोलेका भिडियो टिक’टकमा धेरैले मन पराएको छ ।

May be an image of 1 person, standing and outdoors

डडेल्धुरी भाषामा बो’लेका भिडियोले म भाइरल भएकी हुँ । टिकटकमा भा’इरल भएपछि म्युजिक भिडियो र बिज्ञा’पनका लागि अफर आउन्छन्, म्युजिक भिडियो र बिज्ञाप’नमा अभिनय गरेकी छु ।’ उनले भनिन्,

अहिले उनले टिकटक एकाउन्ट’मा ५ लाख ५७ हजार सात सय बढी फ्लोर्स छन् भने साढे १६ मिलियन बढीले टिकटक भिडियोमा लाइक गरेका छन् । टिक टकमा भाइरल भएपछि उन लाई म्युजिक भिडियोमा अभि’नय गर्ने अफर आउने गरेको छ ।

अहिले’सम्म उनले ८ वटा म्युजिक भिडियोमा अभिनय गरि सकेकी छन् । केही म्युजिक भिडियोमा अभिनय गर्ने तयारी गरेकी छन् । यस्तै व्या”‘पार प्रवर्द्धनका लागी स्थानीय व्यापारीले अफर गर्ने गरेको टिकटक स्टार पबित्रा साँकीले बताइन् ।डडे’ल्धुराको अमरगढी नगर’पालिका ८ लटौलीकी २२ बर्षिया पबित्रा साँकी टिकटक नाम ‘मिस पबि’ले अहिले टिकटकमा भाइरल बनेकी छन् ।

No description available.

एक बर्षअघि उनको टिक’टक प्रोफाइलमा केही हजार फलोअर मात्रै थिए । उनी डडेल्धुरी भाषामा बोलेका भिडियो अपलोड गर्थिन् । तर उनले बोलेको डडेल्धुरी भाषाको टि’कटक भिडियोले टिक’टकमा धेरैले मन पराउन थाले ।

‘गित, डान्स भन्दापनी म डडेल्धुराको भा’षामा बोलेका भिडियो टिकटकमा धेरैले मन पराएको छ । डडेल्धुरी भाषामा बोलेका भिडियोले म भाइ’रल भएकी हुँ । टिकटकमा भाइरल भएप’छि म्युजिक भिडियो र बिज्ञापनका लागि अफर आउन्छन्, म्युजिक भिडियो र बिज्ञापनमा अभिनय गरेकी छु ।’ उनले भनिन्,

No description available.

अहिले उनले टिकटक एका’उन्टमा ५ लाख ५७ हजार सात सय बढी फ्लोर्स छन् भने साढे १६ मिलियन बढीले टिकटक भिडियोमा लाइक गरेका छन् । टिक’टकमा भाइरल भएपछि उन’लाई म्युजिक भिडि’योमा अभिनय गर्ने अफर आउने गरेको छ ।

अहिलेसम्म उनले ८ वटा म्युजि’क भिडि’योमा अभिनय गरि सकेकी छन् । केही म्युजिक भिडियोमा अभिनय गर्ने तयारी गरेकी छन् । यस्तै व्यापार प्रवर्द्धनका लागी स्था’नीय व्यापारीले अफर गर्ने गरेको टिक’टक स्टार पबित्रा साँकीले बताइन् । –