प्रेमी फेर्न निकै माहिर थिइन करिना कपुर, सैफ होइन यी अभिनेताको मायामा कुनै समय थिइन लिप्त

तपाईले बलिउड इन्डस्ट्रीमा धेरै प्रेम कथाहरू सुन्नु भएको होला। तर यस्ता धेरै कथा छन् जहाँ तपाईको मनपर्ने बलिउड स्टारले आफ्नो प्रेमको बलिदान पनि दिनुपरेको थियो । यद्यपी यो लिस्टमा धेरै नाम छन् तर आज हामी तपाईलाई एक अभिनेत्रीको अधुरो प्रेमको कथा सुनाउन गइरहेका छौँ । उनी बलिउडकी शीर्ष नायिका हुन्, करिना कपुर ।

करिना कपुर आफ्नो प्रेम सम्बन्धलाई लिएर निकै चर्चामा छिन् । सैफ अली खानसँग विवाह गर्नुअघि करिनाको नाम धेरै कलाकारसँग जोडिएको थियो । करिना कपुर सैफ बाहेक अरु कसैसँग बिहे गर्न चाहन्नन् । त्यस्तै उद्योगमा यस्ता धेरै कथा छन् जहाँ स्टारहरूले आफ्नो प्रेम त्याग गरेका छन्। क्यारेनले पनि अर्काको लागि आफ्नो प्रेम बलिदान दिए।बिहेका लागि करिना कपूरको पहिलो रोजाइ सैफ अली खान नभई केही अन्य अभिनेता थिए जसलाई उनले धेरै माया गर्थिन् तर आमाको खातिर उनीसँग अलग भएकी थिइन् ।

करीनाले ति अभिनेतालाई धेरै मन पराउँथिन् र विवाह गर्न पनि चाहन्थिन् । समाचारका अनुसार करिनाले माया गर्ने व्यक्तिका लागि उनकी आमाले इन्कार गरेको बताइएको छ ।वास्तवमा करीना कपुरले माया गर्ने व्यक्ति अरु कोहि नभई बलिउड सुपरस्टार शाहिद कपुर हुन् । शाहिद र करिनाको प्रेम सम्बन्धको खबरले निकै चर्चा पायो । दुबैले एकअर्कालाई धेरै माया गर्थे तर करीनाकी आमाको कारणले दुबै अलग हुनु पर्यो । करिनाकी आमाले शाहिद कपुरसँग बिहे गरून् भन्ने चाहादिन थिईन् ।

आमाको कुरा सुनेपछि करिनाले पनि शाहिदसँग बिहे गर्ने सोच आफ्नो मनबाट निकालिन् तर उनी शाहिदलाई असाध्यै माया गर्थिन्, त्यसैले उनी यस दुःखबाट बाहिर निस्कन सकेकी थिइनन् । त्यही क्रममा करिनाले सैफ अली खानलाई भेटिन् ।सैफ र करीना केही दिनमै निकै मिल्ने साथी बने । त्यसपछि करीनाले शाहिदको माया बिर्सिन् । केही समयपछि करिनाले सैफ अली खानसँग विवाह गरिन् । तर, करीनाले सैफसँग विवाह गर्दा उनी आफूभन्दा १३ वर्ष जेठी मात्र नभई विवाहित र दुई सन्तानको पिता पनि थिए ।

सैफले अमृता सिंह सँगको विवाह तोडेर करीनासँग बस्न थाले।सैफको पहिलो विवाह अभिनेत्री अमृता सिंहसँग सन् १९९१ मा भएको थियो । यस विवाहबाट पनि सैफका दुई सन्तान सारा अली खान र इब्राहिम अली खान छन् । १३ वर्षको विवाहपछि सैफ र अमृताको सन् २००४ मा सम्बन्धविच्छेद भएको थियो ।