को हुन लामिछानेले हायर गरेको प्रोफेसनल लयर ?

बलात्कार आरोप लागेको सन्दिप लामिछाने आज नेपाल आउने भएका छन् । विगत केही समयदेखि प्रोफेसनल लयरको बन्दोबस्त गराउनमा अभ्यस्त रहेका लामिछानेले अहिले आफ्नो पक्षमा वकालत गर्नका लागि वकिल भेटाइसकेका छन् । उनी आज नेपाल आएलगत्तै उनलाई अनुसन्धानका लागि हिरासतमा राखिनेछ ।

सन्दिप लामिछानेले आफ्नो पक्षमा वकालत गर्नका लागि हायर गरेका वकिल उनले फेसबुक मार्फत सार्वजनिक गरेका छन् । विगत लामो समयदेखि न्यायको पक्षमा आवाज उठाउदै आएका वकिल हुन्् सरोज कृष्ण घिमिरे । विगत लामो समयदेखि सशक्त रुपमा न्यायका लागि आवाज बुलन्द गर्दै आएका अधिबक्ता सन्दिपको रोजाइमा पर्नुलाई सकारात्मक संकेत रुपमा हेरिएको छ ।

भरतपुरमा जन्मेका उनले भारतको पूने युनिभर्सिटि, जोन मोरिस युनिभर्सिटिबाट शैक्षिक उपाधी हासिल गरेका थिए । भरतपुरमा जन्मेका उनी हाल प्रफेसनल लयरका रुपमा काठमाडौंमा कार्यरत छन् ।